Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Trwa drugi dzień XXVI Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę

Godzinkami o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny o godz. 8.00 rozpoczął się drugi dzień XXVI Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną górę. Hasłem tegorocznego spotkania są słowa: „Idźcie i głoście”.


Centralnym punktem modlitewnego spotkania jest Msza św. pod przewodnictwem ks. abp. Jana Romeo Pawłowskiego, delegata ds. nuncjatur w Sekretariacie Stanu Stolicy Apostolskiej, która rozpoczęła się o godz. 11.00.

Od rana na wałach jasnogórskich zaczęli gromadzić się wierni, którzy przybyli z wielu zakątków Polski, a także z zagranicy.

Zob.: http://www.radiomaryja.pl/informacje/tylko-u-nas-trwa-drugi-dzien-xxvi-pielgrzymki-rodziny-radia-maryja-na-jasna-gore/

                                                                      ***
Inna byłaby nasza Ojczyzna bez Radia Maryja.

Pamiętamy owe znamienne słowa św. Jana Pawła II: ,,Ja Panu Bogu codziennie dziękuję, że jest w Polsce takie radio, co się nazywa Radio Maryja"


Pamiętajmy, dziękujmy i bądźmy wytrwali w wierności Bogu, Kościołowi, Ojczyźnie.


Dziękujmy Episkopatowi! Dziękujmy Ojcom Redemptorystom! Dziękujmy niestrudzonemu, dzielnemu Ojcu Tadeuszowi Rydzykowi!
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.