Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Podziały w załodze Facebooka! Grupa pracowników walczy z lewicową indoktrynacją

Pracownicy Facebooka mają dość ideologicznej indoktrynacji ze strony swojego pracodawcy. Założyli internetową grupę walczącą o zmiany w polityce internetowego giganta.

W drugiej połowie sierpnia w wewnętrznej platformie do komunikacji dla pracowników Facebooka krążył wpis dotyczący tej kwestii. Autor upublicznionego przez „New York Times” tekstu zwraca uwagę na brak akceptacji korporacji wobec osób o poglądach nielewicowych. „Starszy inżynier” Facebooka Brian Amerige podkreśla, że chociaż firma Marka Zuckerberga chwali się polityczną neutralnością, to w rzeczywistości atakuje ludzi sprzeciwiających się dominującej u nich linii światopoglądowej.

Od tej pory około 100 pracowników internetowego giganta dołączyło do protestu. „Zbuntowani” pracownicy Facebooka założyli grupę online pod nazwą „Facebookowcy za różnorodnością polityczną” (FB’ers for Political Diversity). Postulują stworzenie „przestrzeni różnorodności ideologicznej” w ramach firmy.

Działania grupy doprowadziły do skarg pozostałych pracowników. Twierdzili, że domagający się pluralizmu koledzy obrażali tzw. mniejszości seksualne. Jednak ich menedżerowie uznali, że nie doszło do złamania zasad obowiązujących w firmie – podaje „New York Times”.

za:www.pch24.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.