Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Dr Aldona Ciborowska - Umasowienie człowieka. Nowoczesność, rozwój czy ukryty totalitaryzm?

Głośniej od syren strażackich powinien rozbrzmiewać alarm w sprawie zmasowanego zamachu na prawdę o człowieku, na prawdę o prawie naturalnym wpisanym w serce każdego człowieka przez Trójjedynego Boga Miłość, Stwórcę i Zbawcę.

Z katedr uniwersyteckich, z ambon, z mediów, z Sejmu, sądów, szpitali /.../ Wszystko to prowadzi do chaosu, który jest jedynie fałszywym pokojem, nowej postaci marksizmu, tj. freudo-marksizmu, gdzie nie rozum wyróżnia człowieka, ale jego seksualność i popędowość (gender), co finalnie ma być przyczyną jego koniecznej depopolucji. /.../

"Penetrują" nasze domostwa, szkoły i coraz bardziej ingerują w naszą domową ekonomię, w programy nauczania, przejmują świadomość naszych dzieci. Ognisko domowe - dosłownie i w przenośni  - jest przejmowane przez globalnych zarządców planety Ziemia.

/.../
Pełna treść artykułu dostępna na stronie:
https://wp.naszdziennik.pl/2018-09-05/304213,umasowienie-czlowieka.html
    
                                                                              ***

                                                     Ewa M. Małecka - Skażone uniwersytety

Dlaczego amerykańska młodzież odmawia czytania dzieł „białych myślicieli”?

„Największym zagrożeniem wewnętrznym” dla Stanów Zjednoczonych nazywa zdominowane przez neomarksistów uniwersytety dr Jason D. Hill, amerykański wykładowca filozofii, pisarz i poeta.
/.../

Pełna treść artykułu dostępna na stronie:
https://wp.naszdziennik.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.