Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Indoktrynacja pełną parą. Dzieci w holenderskiej szkole - uczone muzułmańskiej modlitwy!

Polityczna poprawność jest ważniejsza niż zdrowy rozsądek? W Holandii najwyraźniej tak. Dzieci w holenderskiej szkole chodzą na wycieczki do meczetu i uczone muzułmańskiej modlitwy.Wśród zwykłych Holendrów zaczynają pojawiać się głosy, że „imigracja nas nie wzbogaca”, a nawet, że „migranci stanowią zagrożenie dla zrównoważonego rozwoju”. Rzeczywistość to jednak nieograniczona tolerancja i indoktrynacja dzieci! W Holandii to imigranci maja dostosować się do kraju, w którym żyją, ale to Holendrzy ( i to już najmłodsi) mają poznać, i to z bardzo bliska, kulturę i religię migrantów.

Coraz większa społeczność muzułmanów w Holandii nie pozostaje bez wpływu na życie kraju. w sieci pojawiło się wideo, który pokazuje, jak kilkuletnie dzieci są uczone, jak muzułmanie się modlą. Zachęcane są do tego, żeby spróbować.

Z informacji podawanych przez internautów wynika, że sprawa ta nie dotyczy tylko jednej szkoły.

ann

autor: Dookoła świata

za: https://wpolityce.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.