Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Cezary Gmyz: Blogerka roku zarejestrowała na stronie Yad Vashem ofiary Holokaustu, które nie istniały

Niemiecka blogerka Marie Sophie Hingst złożyła w Yad Vashem 22 fałszywe świadectwa pięciu żydowskich rodzin, które nie istniały.

Wśród nich mieli być także jej krewni. Jednak blogerka nie ma żydowskich korzeni i jest protestantką - podaje za "Der Spiegel" Cezary Gmyz.

Marie Sophie Hingst jest dobrze znana w świecie blogerów. W 2017 r. otrzymała nagrodę „Blogger of the Year” w kategorii „Złoci blogerzy”

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.