Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Publikacje polecane

Niemcy mają poważny problem z nazizmem! Zatrważające dane MSW!!!

467 neonazistów jest wciąż poszukiwanych listami gończymi w związku z popełnionymi przestępstwami. Większość z nich od wielu miesięcy ukrywa się przed niemieckim wymiarem sprawiedliwości. Działania policji są nieskuteczne.

Takie informacje ujawniło federalne Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

Jak twierdzi Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Niemiec, jedna czwarta poszukiwanych prawicowych ekstremistów jest w każdej chwili gotowa do użycia przemocy.

99 neonazistów jest poszukiwanych w związku z podejrzeniami o dokonanie jednego lub wielu przestępstw z użyciem przemocy, wobec stu ośmiu wystawiono nakazy aresztowania za popełnienie czynów karalnych o podłożu politycznym.

Jak informuje MSW w ciągu ostatnich czterech lat liczba poszukiwanych listami gończymi prawicowych ekstremistów wzrosła z 253 w 2014 r. do 467 obecnie.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.