Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Publikacje polecane

Imigranci bardziej skłonni do przemocy. NIEMCY \ Szef MSW Bawarii widzi zagrożenie w obcokrajowcach

Minister spraw wewnętrznych Bawarii Joachim Hermann oznajmił, że nowi imigranci w Niemczech mają większą skłonność do popełniania brutalnych przestępstw, czego dowodzą policyjne statystyki kryminalne. Odpowiedzią polityka CSU na tę sytuację jest m.in. konsekwentne karanie oraz deportowanie obcokrajowców, którzy złamali prawo.

Przybywają do naszego kraju osoby z innych kręgów kulturowych, w których niestosowanie przemocy nie jest tak oczywiste. (…) które w sytuacji konfliktowej znacznie szybciej sięgają po przemoc – stwierdził polityk CSU Joachim Hermann w rozmowie z bawarskim dziennikiem „Passauer Neue Presse”. Słowa te są nawiązaniem do niedawnych aktów przemocy, których dopuścili się imigranci. W ub. miesiącu we Frankfurcie nad Menem 40-letni Erytrejczyk wepchnął pod nadjeżdżający pociąg matkę z dzieckiem. Kobieta zdołała się uratować, ale jej 8-letni syn zginął na miejscu. Z kolei kłótnia pomiędzy dwoma byłymi współlokatorami na jednej ulic w Stuttgarcie zakończyła się brutalnym morderstwem. Jeden z mężczyzn wyciągnął samurajski miecz, którym zadał wiele ran kłutych i ciętych swojej ofierze. Sprawcą tej brutalnej napaści okazał się 28-letni Palestyńczyk z Jordanii, który podawał się za Syryjczyka
/.../
zawartość zablokowana

Autor: Paweł Kryszczak

Pozostało 50% treści.

za: https://gpcodziennie.pl/118296-imigrancibardziejsklonnidoprzemocy.htmlCopyright © 2017. All Rights Reserved.