Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Odważny kardynał mówi wprost o przyjmowaniu imigrantów: "Trzeba zakręcić imigracyjny kran!" !


Kardynał Peter Kodwo Appiah Turkson, arcybiskup Cabo Corso w Ghanie na pytanie o możliwość zamknięcia portów włoskich dla statków z imigrantami z Afryki powiedział...

Trzeba zakręcić imigracyjny kran! To jak wyciek wody, którego nie zatrzyma nic prócz opróżnienia źródła. [...] Większość krajów afrykańskich nie jest w stanie wojny by ludzie byli zmuszeni z nich uciekać. [...] Moim zdaniem porządek da się przywrócić powstrzymując młodych ludzi w miejscach, które chcą opuścić. [...] Nie zaprzeczam tu ewangelicznej przypowieści o dobrym Samarytaninie, podkreślam tylko, że kraje [europejskie] nie są w stanie udźwignąć ciężaru zapewnienia opieki i środków do życia dotychczasowym przybyszom, a to wywołuje kryzys."

Mocne? Oczywiście realistyczne podejście do sprawy, ale dla lewaków i liberałów nie do zaakceptowania.

Dla przypomnienia: Od początku roku do Włoch przybyło ok. 73 tysięcy imigrantów, w samym ubiegłym tygodniu ok. 13 tysięcy, szacuje się, że dwa tysiące zatonęło.

za: telewizjarepublika.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.