Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Materiały nadesłane

List od CitizenGO

Teraz następny krok należy do nas!
Tak, piłka jest w naszych rękach... i musimy ją utrzymać. To jedynie początek, ponieważ z Państwa pomocą, ta kampania będzie trwać długo.

Szanowni Państwo!

Poruszałam ten palący problem w moich ostatnich emailach.

Jest to czas, w którym toczymy na całym świecie jedną z najbardziej epickich i kluczowych bitew o przyszłość naszego społeczeństwa. W walce przeciwko narzucaniu ideologii gender przez grupy LGBTI i środowiskom, które je wspierają.

Ideologia gender jest częścią globalnego programu promującego aborcję, kontrolę urodzeń, indoktrynację seksualną dzieci w szkołach (już dla 4-letnich dzieci!), zniszczenie pojęcia naturalnej rodziny, która jest podstawą naszego społeczeństwa oraz podstawowego prawa każdego człowieka jakim jest wolność wypowiedzi,w tym również krytyka LGBTI, której to owe ruchy chcą zabronić pod płaszczykiem "tolerancji".  

Lobby LGBTI, media i sympatyzujące z nimi środowiska chcą  narzucić nam ideologię gender. I robią to w absolutnie brutalny, totalitarny, fanatyczny i agresywny sposób.

Chcą skończyć z wartościami, które Państwo i ja bronimy: ochroną życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci, rodziny i fundamentalnych wartości.

Tak więc, piłka jest w naszych rękach i musimy temu co się dzieje stanowczo przeciwdziałać. Piszę do Państwa z prośbą o pomoc.

Jeśli byli Państwo na tyle uprzejmi, że dotarli Państwo aż do tego miejsca mojego emaila, za co bardzo dziękuję, zapewne zastanawiają się Państwo... - Tak, ale co konkretnie możemy zrobic... jak i po co?

Mam na myśli: walkę z dyktatem ideologii gender, obnażenie ideologii gender i tego jak brutalnie jest ona narzucana; musimy tu koniecznie przyciągnąć uwagę mediów by być widocznymi i by mówić głosem tej części społeczeństwa, która nie poddaje się i podważa totalitarny dogmat ideologii  LGBTI.

Aby to osiągnąć, planujemy poszerzyć nasze działania w Europie i innych krajach Ameryki i wkroczyć tam z akcją autobusu antygenderowego, którą już rozpoczęliśmy i która miała ogromny odzew w mediach w Hiszpanii i innych krajach Ameryki: #FreeSpeechBus.

Autobus podobny do tego, który jeździł po ulicach Nowego Jorku i Waszyngtonu w USA. Wszędzie tam gdzie nasz autobus #FreeSpeechBus się pojawiał - USA, Kolumbia, Meksyk, Chile i Hiszpania powodował intensywną debatę i zainteresowanie mediów przez wiele tygodni (pierwsze strony gazet oraz najlepszy czas antenowy), powodując coś naprawdę dającego nadzieję: możliwość publicznego podważenia totalitarnego dogmatu ideologii  LGBTI.

Chcemy powtórzyć ten sukces.

I w następnych tygodniach i miesiącach planujemy udać się naszym autobusem antygenderowym #FreeSpeechBus do Włoch, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Kostaryki, Argentyny, Urugwaju... oraz do wielu innych krajów (właśnie teraz, ustalamy wszelkie daty i ustalenia z lokalnymi podmiotami i dopinamy budżet etc...)

Możemy tego dokonać, ale tylko z Państwa pomocą.

Czy mogą nas Państwo wspomóc kwotą 10, 50 lub 100 złotych? (lub każdą inną, którą uznacie Państwo za stosowną), aby nasz anytgenderowy autobus  #FreeSpeechBus mógł dotrzeć do Włoch, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Kostaryki, Argentyny i Urugwaju ( i być może do innych miejsc i krajów) w celu zwalczania ideologii i dyktatu środowisk LGBTI?

https://go.citizengo.org/fb-donate.citizengo.org-pl.html

Musimy działać (jak pisałam piłka jest w naszych rękach i to do nas należy następny krok) bo lobby LGBTI, media i powiązane z nimi środowiska chcą narzucić nam ideologię gender, wszędzie, na całym świecie.

A autobus antygenderowy  #FreeSpeechBus to coś znacznie więcej niż tylko zwykły autobus. To bardzo efektywne medium w zwalczaniu planów ruchów LGBTI i ideologii gender a jednocześnie obrony życia, rodziny i fundamentalnych wartości na całym świecie.

Nie ważne czy żyją Państwo w jednym z krajów, w których planujemy akcję  #FreeSpeechBus czy nie. Piszę do Państwa bo wiem, że jest to kwestia, która leży Państwu na sercu (i dlatego też proszę o pomoc). Ponieważ bitwa o życie, rodzinę i nasze fundamentalne wartości w XXI wieku, toczy się teraz...globalnie, na całym świecie... i nasz autobus bierze w niej udział!

Walczymy (Państwo, ja i cała społeczność CitizenGO) w obronie przyszłości naszych dzieci i wnuków.

Dziękujemy, że są Państwo w tej walce z nami i za wszystko co robicie!

Ewa Senkowska wraz z zespołem CitizenGO


P.S.:Pamiętajcie Państwo, że możecie nas wesprzeć jakąkolwiek kwotą na stronie: https://go.citizengo.org/fb-donate.citizengo.org-pl.html.

Jeśli wolą Państwo przelew za pośrednictwem PayPala, proszę kliknąć tu: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&item_name=Citizengo pl&hosted_button_id=8CW3EEXSTZ2TA&lc=pl

A gdyby woleli Państwo, (zamiast szybkiego przelewu z PayU, który rekomendujemy), wykonać zwykły przelew, podajemy numer polskiego konta:

Nr konta: 08 1240 6250 1111 0010 6098 4985; Tytuł przelewu: Państwa adres e-mail; Nazwa odbiorcy: Fundacja CitizenGO; Bank Pekao S.A. Oddział w Warszawie, ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa (obsługa: ul. Dereniowa 9, 02-776 Warszawa).

Po przekazaniu darowizny, zachęcamy Państwa do podzielenia się tę wiadomością email z Państwa przyjaciółmi, rodziną i znajomymi. Z pewnością, niejedna osoba będzie za to wdzięczna.

 
 
 
 

Copyright © 2017. All Rights Reserved.