Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Materiały nadesłane

Kolejny napad na wolontariuszy! Pięści, szarpanina, wyzwiska

/.../ wolontariusze zostali po raz kolejny napadnięci! Rzucili się na nich ochroniarze centrum handlowego oraz agresywni zwolennicy aborcji. Wszystko dlatego, że stanęliśmy w obronie nienarodzonych dzieci.

 

 

Opowiem Panu jak doszło do tych dramatycznych wydarzeń.

Dzięki naszym Darczyńcom udało się kupić cały zestaw nowych, antyaborcyjnych plakatów. Za ich pomocą pokazujemy prawdę o aborcji osobom, które zamierzają podpisać się pod projektem zbrodniczej ustawy feministek, legalizującej zabijanie dzieci na żądanie.

Zwolennicy aborcji są w ostatnim czasie szczególnie aktywni w Trójmieście, dlatego właśnie tam rozpoczęliśmy akcję. Feministki zaczepiały ludzi na chodniku przed wejściem do Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, nagabując ich do poparcia swoich żądań. Nasi wolontariusze rozstawili się z plakatami w pobliżu, zgłaszając legalne zgromadzenie publiczne.

Aborcjonistki od samego początku utrudniały nam prowadzenie pikiety. W pewnym momencie przyłączyli się do nich... ochroniarze Galerii!

https://www.youtube.com/watch?v=PXSdls48Ej8&feature=youtu.bezob. np.
https://www.youtube

Kinga Małecka-Prybyło [Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.]

Copyright © 2017. All Rights Reserved.