Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

start Polecane Filmy polecane

Filmy polecane

Widzowie walczą o „Cristiadę”

„Cristiada” to nie tylko świadectwo wiary. Nie dość, że pokazuje męczeństwo i bohaterską postawę wyznawców Jezusa Chrystusa, to odkłamuje kompletnie przemilczany fragment historii.

Więcej…

Teraz zabijamy po cichuCyjanek dla dzieci niepełnosprawnych, sterylizacja biednych, aborcja i in vitro. Oto niektóre „dzieci” morderczej ideologii zwanej eugeniką. Dziś eugenice nadano nową nazwę – genetyka. Ale często badania odbywają się w tych samych naukowych katedrach i laboratoriach i często rękoma tych samych doktorów. Pokazuje to film Grzegorza Brauna „Eugenika. W imię postępu”

Więcej…

Czwarty rozbiór Polski. Pamiętamy!

Po 1 września 1939 roku nastąpił 17 wrzesień. Dwa socjalizmy: narodowy i międzynarodowy podały sobie dłoń nad "trupem pańskiej Polszy"

Więcej…

Polecamy film - Starożytne Chiny i Bóg Izraela

Abp. Józef Michalik - Musimy przeciwstawić się nowej laicyzacji.

http://razem.tv/filmy

Więcej…

Świadectwo

Czy można przeżyć aborcję?

Świadectwo
: Zobaczmy! Posłuchajmy! Zapamiętajmy! Nie bądźmy bierni! Tak trzeba.
Czy można przeżyć aborcję?
Giannie Jessen się udało. Nie bez uszczerbku na zdrowiu, ale jest szczęśliwa, że żyje i może działać w obronie milionów dzieci, którym się nie udaje.

Więcej…

„Jan Paweł II. Szukałem Was...” Od 11 marca w kinach.

„Jan Paweł II. Szukałem Was...” to pełnometrażowy film dokumentalny o życiu i przesłaniu, jakie pozostawił po sobie Jan Paweł II. Film ukazuje jego wyjątkowe miejsce w historii kościoła i świata oraz to, jak jego niezwykła osobowość, naturalność, otwartość i poczucie humoru łączyły ludzi na wszystkich kontynentach - niezależnie od ich statusu społecznego, wieku, wyznawanych wartości czy religii.

Więcej…