Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Informacje KSD

Nieprawdopodobne. „Babcia Kasia” ugryzła wolontariusza Fundacji Pro – Prawo do życia

1 maja na Placu Zamkowym w Warszawie Fundacja Pro – Prawo do życia organizowała antyaborcyjną pikietę.
Bardzo „aktywna” podczas pikiety była dyżurna „aktywistka” ulicznej opozycji, znana z agresywnych zachowań Katarzyna Augustynek, pieszczotliwie nazywana „Babcią Kasią”.

Podczas pikiety Augustynek zachowywała się bardzo prowokacyjnie, szarpała się z policjantami.

W pewnym momencie, jak widać na filmie udostępnionym przez fundację, doszło do zamieszania, podczas którego, jak twierdzi fundacja, „Babcia Kasia” miała ugryźć jednego z wolontariuszy.

– W pewnym momencie kobieta rzuciła się na jednego z naszych działaczy i ugryzła go. Obecni na miejscu liczni funkcjonariusze policji obchodzili się z prowokatorką bardzo wyrozumiale, dając swym zachowaniem do zrozumienia, że jest przyzwolenie „z góry” na tego typu działania-czytamy na stronie fundacji.

„Babcia Kasia” była nieprawomocnie skazana za naruszenie nietykalności i znieważenie policjantów.

Była również nominowana do tytułu Warszawianki Roku.

za:www.tysol.pl

***
Zęby to zęby-w końcu trzeba się czymś pochwalić... w pewny wieku...                                                                           A czy rogi były widoczne pod kapeluszem?...  :-(
k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.