Komentarze i pytania

Jürgen Roth: według niemieckich służb 10/04 to zamach!Czy poznamy wreszcie prawdę o katastrofie smoleńskiej? W kwietniu niemiecki dziennikarz śledczy Jürgen Roth opublikuje sensacyjną książkę na temat katastrofy smoleńskiej. Będzie burza!

Na swoim profilu na Twitterze Jürgen Roth publikuje tekst: "Od 8 kwietnia nowa książka „Zamknięte akta S.” w sprzedaży. Wojna Putina na Ukrainie trzyma świat w napięciu. Jednak już przed pięcioma laty pojawiły się zwiastuny rosyjskiej polityki agresji. 10 kwietnia 2010 roku spadł w rosyjskim mieście Smoleńsk samolot wojskowy, zabijając 96 osób znajdujących się na pokładzie". Dodaje również, że wśród pasażerów „była polska elita państwowa, w tym prezydent Lech Kaczyński i wysocy rangą generałowie NATO”: "Czy to był tragiczny wypadek, czy też zamach – jak utrzymują nie tylko źródła w BND(Bundesnachrichtendienst)? Jürgen Roth po raz pierwszy prezentuje prawdziwe tło katastrofy polskiej maszyny z prezydentem na pokładzie, a jednocześnie bada bardzo aktualną kwestię, co łączy katastrofę w Smoleńsku, zestrzelenie samolotu MH-17 z konfliktem na Ukrainie".

Słowa niemieckiego dziennikarza komentuje Cezary Gmyz, który pisze:  "Grubo. Jürgen Roth utrzymuje, że źródła w BND twierdzą, że w Smoleńsku doszło do zamachu. Co na to reżimowe media?".

No właśnie, co na to polskie media wspierające obowiązująca prorządową tezę o przyczynach katastrofy smoleńskiej?

mm/wPolityce.pl


za:http://www.fronda.pl/a/juergen-roth-wedlug-niemieckich-sluzb-1004-to-zamach,49028.html


***

Macierewicz komentuje konferencję NPW: Kolejna manipulacja i polityczne działanie prokuratury


http://telewizjarepublika.pl/macierewicz-komentuje-konferencje-npw-kolejna-manipulacja-i-polityczne-dzialanie-prokuratury,18755.html

http://www.radiomaryja.pl/informacje/a-macierewicz-polityczne-dzialania-prokuratury/

http://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/macierewicz-zniszczenie-samolotu-wynikiem-eksplozji,13362525313

http://www.fronda.pl/a/macierewicz-w-sejmie-obnaza-falsz-oceny-npw,49226.html