Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Polska Tuska niemiecko-ruska

Donald Tusk demonstrował, że lepiej od prezydenta Wołodymyra Zełenskiego wie, czego Ukraina potrzebuje od Polski. Gdy Zełenski chwalił polski rząd, Tusk strofował PiS, że jest za mało antyrosyjski. Po czym wsparł proputinowskiego Berlusconiego i wygłosił idiotyzm, że ukraińskie zboże jadące do Afryki to konkurencja dla polskich rolników.

W „Gazecie Polskiej”, która ukaże się w środę, mówi o tym Jarosław Kaczyński: „Zawsze, gdy w grę wchodzi żywotny interes Polski, Tusk jest przeciw. Bardzo często wówczas jego punkt widzenia jest zbieżny z rosyjską propagandą”. Rosjanie blokują ukraiński eksport, bo to wywoła głód w Afryce i napływ migrantów do Europy oraz chaos. Jak puentuje Kaczyński, w tej sprawie „można być albo po dobrej, albo po złej stronie mocy. Tusk stawia się po tej drugiej”.

Mogę dodać, że nie ma ważniejszej sprawy niż uświadomienie zwykłym Polakom, że koalicyjne rządy opozycji na czele z Tuskiem to na 100 proc. byłby powrót Polski do układu niemiecko-rosyjskiego, z wszystkimi tego skutkami, łącznie z zahamowaniem rozbudowy polskiej armii. Czy np. młodzi proukraińscy wyborcy lewicy zdają sobie sprawę, że właśnie o to toczyć się będzie walka w najbliższych wyborach?

Piotr Lisiewicz

za:niezalezna.pl/

Copyright © 2017. All Rights Reserved.