Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Terrorystyczna Moskowia

Po zbrodniczym ataku na centrum handlowe w Krzemieńczuku w środkowej Ukrainie cały świat utwierdził się, że Rosja to państwo terrorystyczne. Cóż, pamiętamy, jak 20 lat temu USA i sojusznicy prowadzili „wojnę z terroryzmem” i jeszcze uważały Moskali za sojuszników w tej wojnie. Co za nonsens.

To Rosja stworzyła i sfinansowała islamistyczny terroryzm, wprowadzając po II wojnie światowej komunistyczną logikę terroru do świata islamu i finansując terrorystów. Ile związków z Moskwą i zniewoloną przez nią Warszawą, Pragą czy Sofią miały niezliczone organizacje terrorystyczne z Bliskiego Wschodu? Jakim przyjacielem Moskowii był Arafat? Zastępca szefa Al-Kaidy Al-Zawahiri był według Aleksandra Litwinienki współpracownikiem FSB. Rosja płaciła talibom w Afganistanie za zabijanie Amerykanów. Przykłady można mnożyć. Albo związki Rosji z terrorystycznym Iranem – są oczywiste. Zresztą, nie tylko islamski terroryzm wspierała Moskwa, przypomnijmy IRA, Czerwone Brygady, RAF, japońskich lewackich terrorystów. Finansowani przez Moskwę terroryści zabijali Amerykanów, Izraelczyków, Brytyjczyków, Francuzów… W wojnie na Ukrainie Rosja zabrała się za terroryzm bezpośrednio.

Marcin Herman

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.