Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

ONZ blokuje Litwę ws. rozbiórki radzieckiego pomnika w Wilnie

Rozliczająca się z sowiecką spuścizną w przestrzeni publicznej Litwa jest blokowana przez Komitet Praw Człowieka ONZ w kwestii usunięcia pomnika żołnierzy radzieckich na Cmentarzu Antokolskim w Wilnie.

Mimo oporu Organizacji Narodów Zjednoczonych wileński mer Remigijus Szimaszius zapowiedział, ze demontaż pomnika i tak niebawem się rozpocznie.

Zarówno ministerstwo sprawiedliwości Litwy, jak i wileńskie władze podkreślają, że komitet ONZ została wprowadzony w błąd fałszywą informacją, jakoby pomnik stał na grobach poległych żołnierzy sowieckich.


za:www.fronda.pl

***

ONZ blokuje?... ONZ podatna na fałszywki?... Organizacja czy jacyś urzędnicy?...
Jeszcze urzędnicy...
k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.