Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Lewaccy aktywiści atakują Rzecznika Praw Dziecka

Rzecznik Praw Dziecka, Mikołaj Pawlak, został zaatakowany przez lewicowych aktywistów w związku z zapowiedzią kontroli w szkołach wyróżnionych w „Rankingu Szkół Przyjaznych LGBTQ+”. Kontrola ma obejmować m.in., w czym przejawia się przyjazność wobec środowisk genderowych.

Fundacja Życie i Rodzina przygotowała petycję w obronie Rzecznika Praw Dziecka.

Sprawa ma związek z nagonką przygotowaną przez środowiska lewicowe na Mikołaja Pawlaka.

prezentujemy pełną treść petycji.

„Szanowny Panie Ministrze!

Popieram podjęcie działań na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w postaci przeprowadzenia kontroli szkół, które znalazły się w “Rankingu Szkół Przyjaznych LGBTQ+”. To ważne, by uczniowie nie byli indoktrynowani w duchu niebezpiecznej ideologii oraz aby byli chronieni przed kontaktem z przestępcami seksualnymi. Ranking – wbrew temu, jak przedstawiają go twórcy – nie jest listą szkół przyjaznych, ale skażonych groźną ideologią, której promocja może zaważyć na zdrowiu, życiu i przyszłości młodych ludzi. Dochodzą sygnały, że w niektórych placówkach dochodzi do genderowania dzieci, przygotowywania ich do procedur tzw. “zmiany” płci, organizuje się wydarzenia promujące ideologię gender, zaprasza uczniów na parady LGBT. Z niecierpliwością oczekuję wyników kontroli z nadzieją, że będą upublicznione.

za:www.radiomaryja.pl

***
"Pan każe-sługa musi"...

k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.