Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

„Za srebrniki judaszowe zamieniają wolność w niewolę ideologiczną”. Barbara Nowak MOCNO o tzw. reprezentantach RP

„Powstanie Warszawskie wybuchło, bo Polacy w 1944 ukochali wolność nade wszystko”, napisała na Twitterze Barbara Nowak, małopolska kurator oświaty.
W kolejnym zdaniu Barbara Nowak podkreśliła, że „dziś wielu reprezentantów Rzeczypospolitej Polskiej wprasza się w niewolę”.

„Dziś wielu reprezentantów RP wprasza się w niewolę”, pisała dalej małopolska kurator oświaty. Owym „reprezentantom” zarzuciła „odrzucanie tradycji, rozumu i wartości cywilizacji chrześcijańskiej”.

„Za srebrniki judaszowe zamieniają wolność w niewolę ideologiczną i ekonomiczną”, podsumowała kurator Nowak.

za:pch24.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.