Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Piotr Lisiewicz - Dwa lata koszmaru

Niesłusznie większość komentatorów skupiła się na chamowatym stylu Donalda Tuska, gdy ten wypowiedział się na temat prezydenta Andrzeja Dudy. O wiele bardziej interesująca jest treść, którą przekazał nam przewodniczący Platformy: „Niektórym się wydaje, że

prezydent Duda będzie wielkim problemem dla tych, którzy wygrają i będą chcieli utworzyć rząd…Zobaczycie, jak panu prezydentowi rura zmięknie, kiedy się okaże, że jego patron i jego partia są w opozycji, są słabi, są rozliczani”.

Otóż to jest czytelna zapowiedź: jeśli wygramy, czekają was do roku 2025 dwa lata nieustannych awantur z prezydentem, powtórka z czasów, gdy Tusk odbierał rządowy samolot prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, co skończyło się tak, jak się skończyło.

Wydaje się, że te słowa to największy błąd Tuska w obecnej kampanii, bo akurat w tej sprawie opłacałoby mu się siedzieć cicho i nie przypominać, jak było.
Tym bardziej że w tamtych awanturach to Lech Kaczyński bezdyskusyjnie miał rację.
No więc to trochę tak, jakby Tusk kazał puścić „Reset” w TVN. Również dla części elektoratu opozycji wizja dwuletniego koszmaru na szczytach władzy może być zniechęcająca do głosowania na partię polityka, który jest jego gwarancją.

Piotr Lisiewicz

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.