Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Żydzi prześladują siostry... z Domu Polskiego w Jerozolimie

Szokujące doniesienia z Izraela, gdzie trwają ataki na Nowy Dom Polski. Jego przełożona s. Róża Pacocha poinformowała o zniszczeniach, jakich dokonano.

O sprawie informuje portal gosc.pl. Elżbietanka poinformowała, że napastnicy, którymi często są dzieci, rozbili kamieniem wizjer, uszkodzili też drzwi. Przyznała, że być może konieczna będzie ich całkowita wymiana.

Ataki nasiliły się od połowy czerwca. Jak czytamy, od momentu wejścia do rządu Izraela religijnych nacjonalistów, agresorzy czują się bezkarni. Zdarza się obrzucanie Domu Polskiego śmieciami i kamieniami.

Na domiar złego, na ataki dzieci nie reaguje policja ani rodzice. Choć antychrześcijańskie ataki miały miejsce także wcześniej, choćby w 2017 roku, łaciński patriarcha Jerozolimy abp Pierbattista Pizzaballa twierdzi, że ich obecna częstotliwość to coś nowego.

za:www.fronda.pl

***
Ongiś modne było pytanie- powtórzmy je: Kto za tym stoi?... No właśnie...                                                                 Kto naprawdę...

k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.