Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

I kto tu uchybia godności?

Oskar Szafarowicz, działacz młodzieżówki PiS, student UW, został ukarany przez komisję dyscyplinarną tej uczelni naganą z ostrzeżeniem o możliwości wydalenia z uczelni, jeśli jeszcze raz dopuści się „niewłaściwej aktywności publicznej”.

Szafarowicz znalazł się na cenzurowanym, bo studentkom UW nie spodobał się jego wpis dotyczący posłanki PO Magdaleny Filiks.

Postawiono mu zarzut uchybienia godności studenta.

Pytanie, dlaczego UW podobnie nie ściga uchybień godności profesorskiej, a czasem po prostu ludzkiej.

Wystarczy przywołać przykład Magdaleny Środy, której wypowiedzi są często nienawistne, napastliwe i niedorzeczne, jak choćby jej ostatnia „aktywność” po śmierci Wandy Półtawskiej.

Wygląda na to, że przewinienie uchybienia godności jest dziś zarezerwowane wyłącznie dla osób o poglądach konserwatywnych i jest tylko pretekstem do kneblowania im ust.

Leszek Galarowicz

za:niezalezna.pl


***
Kolejne nawroty peerelu?...
k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.