Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Krzysztof Nagrodzki - Perspektywy

Jeżeli rodzina, jeżeli naród, jeżeli Polacy, nie potrafią utrzymać wierności sobie, swojej pięknej tradycji i trudnej -bywało tragicznej - historii, nie potrafią utrzymać bezwzględnej wierności Bogu, to.... to... czy nie czeka nas kolejna powtórka, kolejna dramatyczna, czy nawet tragiczna, powtórka ze złych czasów dla państwa i ludu w tym państwie zamieszkującym od wieków przez nas - Polaków ?...

Przecież to nic nowego, iż ów brak konsekwencji w trzymaniu się dobrego szlaku, może prowadzić, a i prowadzi, do katastrof.

To - jak mawia mój Kolega - "Oczywista oczywistość!"

Zatem wciąż pamiętajmy ów piękny i ostrzegający refren:
"Polsko - czy chcesz, żeby bolało?!"

To nie tylko piosenka - to historia.
I ból.
Konkretny, realny ból - poszczególnych ludzi, rodzin, narodu...

"Polsko - czy chcesz, żeby bolało?!"...

Copyright © 2017. All Rights Reserved.