Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Rachoń apeluje do polityków PiS: Odtajnijcie dokumenty

Red. Michał Rachoń zaapelował do polityków Prawa i Sprawiedliwości o odtajnienie dokumentów związanych z polityką resetu wobec Rosji prowadzoną przez rządy PO-PSL w latach 2007-2015.
- „Jeśli ci ludzie, którzy pełnią w tej chwili jeszcze przez jakiś czas kluczowe role w polskich instytucjach, podejmą decyzję o odtajnieniu tych dokumentów, to przejdzie to do historii i będziemy mogli jako obywatele ocenić działania, które były podejmowane”

- powiedział współautor serialu „Reset” na antenie TVP Info.

Dziennikarz podkreślił, że „obywatele mają prawo wiedzieć”, jak wyglądały relacje polskiego rządu z Kremlem z uwagi na agresywne działania Rosji, przygotowującej się do wojny z Zachodem. Przestrzegł też, że jeśli teraz dokumenty te nie zostaną ujawnione, to wkrótce będą zniszczone.

- „To jest mój apel do tych ludzi, aby dokumenty tego typu odtajnili najszybciej jak się da, bo my jako obywatele mamy prawo wiedzieć, jak wyglądały relacje rosyjsko-polskie w czasach, gdy premierem był Donald Tusk” - oświadczył.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.