Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Krzysztof Nagrodzki- Radio Maryja a sprawa Polska

Radio Maryja - Dar dla nas Polaków i tych dla których nasz język nie jest obcy...
Zbliża się kolejne rocznicowe spotkanie w Toruniu.  
Toruń - miasto wyróżnione nie tylko mistrzem Mikołajem Kopernikiem ale i Radiem Maryja - a właściwie siedzibą rozgłośni - wspaniałej Rozgłośni.
I Telewizji Trwam.

Już nie raz chyba wspominałem,  iż mam nieodparte wrażenie, iż Polska - moja wspaniała Ojczyzna - Polska - tak często dotykana różnymi nieszczęściami i razami zadawanymi przez najeżdzców, czy obstalowanych przez nich - bezpośrednio bądz pośrednio - przeróżnych wykonawców (będących w efekcie również swoistymi ofiarami...) - byłaby nieporównanie inna, gdyby nie orka - głęboka orka - Ojców Redemptorytów wykonywana poprzez Radio Maryja, a pózniej i Telewizję Trwam, z udziałem jakże wielu szlachetnych, ofiarnych ludzi.

Kto chociaż raz miał radość i zaszczyt zaproszenia tam - do przyjazdu, do wystąpienia - a ja miałem! - wie jaki poziom gościnności, kultury, wszelakiej kompetencji, znajdzie właśnie tam.

Dziękujmy Ojcom!

Dziękujmy Dobremu Bogu!

Dziękujmy Dobrej Matce, która patronuje Radiu, a które nosi Jej Imię!Copyright © 2017. All Rights Reserved.