Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Walka z „mową nienawiści” w wydaniu lewicy. Kolejna napaść na prawicowego polityka w Niemczech

Niemiecka policja szuka sprawcy napaści na kandydata Alternatywy dla Niemiec w wyborach lokalnych w Mannheim. Polityk został napadnięty, kiedy przyłapał osobę zrywającą plakaty wyborcze w pobliżu rynku.
Kiedy kandydat skonfrontował się z osobą niszczącą plakaty wyborcze, ta zaatakowała go nożem.

Obecnie polityk AfD wciąż przebywa w szpitalu, ale jego obrażenia nie są poważne. Ugrupowanie podkreśla, że za atakiem stoją lewicowi ekstremiści. Do tej pory policji nie udało się schwytać napastnika.

Kolejny atak w Mannheim

To kolejny brutalny atak na polityka w tym mieście. W piątek, w czasie wiecu politycznego krytycznej wobec islamu grupy BPE, uzbrojony w nóż mężczyzna zaatakował przemawiającego na wiecu Michaela Stürzenbergerga, a następnie inne osoby. Ranny został również interweniujący funkcjonariusz, który w niedzielę zmarł w szpitalu. Sprawcą tego ataku okazał się być 25-letni imigrant z Afganistanu.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.