Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

Wystawili żołnierzy, tak jak wystawiają Polskę

To, co się stało wokół zatrzymanych i skutych żołnierzy, powoduje, że nie jest mi łatwo pisać o eurowyborach, ale wspomnieć o tym trzeba, bo mogą one być punktem zwrotnym w historii Polski i Europy. Te dwie sprawy jakoś łączą się ze sobą, i to nie tylko symbolicznie.

Polscy żołnierze, wysłani zamiast specjalnych oddziałów policji, które zajmowały się pacyfikowaniem rolników, zostali zmuszeni od oddania strzałów ostrzegawczych, żeby zatrzymać hordę nacierających na granicę imigrantów, z których – jak zapewniał sam premier Donald Tusk – 90 proc. ma paszporty albo wizy rosyjskie. Żołnierze są nieustannie atakowani kamieniami i ostrymi narzędziami, więc działali nie tylko w obronie granicy, ale i swojej własnej. Zostali za to zatrzymani, skuci i do dzisiaj są zawieszeni, mając postawione ciężkie zarzuty.
W efekcie kolejne zaatakowane oddziały bały się użyć broni. O nieszczęście się prosiło. Mamy kilku rannych żołnierzy, jeden z nich nie przeżył. To wszystko próbowano ukryć przed opinią publiczną. Wystawili naszych żołnierzy, tak jak wystawiają Polskę. Trzeba to przerwać. Trzęsienie ziemi w najbliższych wyborach bardzo to ułatwi. Idźmy na wybory. Pogońmy zdrajców i szkodników.

Tomasz Sakiewicz

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.