Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polecane

W neo-TVP INFO wykazali kłamstwo Tuska. Materiał został zaraz wycofany!

Burzę w polskiej opinii publicznej wywołały czołobitne względem Niemiec słowa Tuska, który w trakcie wizyty kanclerza Scholza podkreślił iż "Polsce zgodnie z prawem nie należą się żadne reparacje". O ile stanowisku "polskiego premiera" raczej specjalnie trudno się dziwić

zważywszy, bo odwołać się do staropolszczyzny, na jego afekt (a z punktu widzenia interesów polskich - defekt) do Niemiec, to sporym zaskoczeniem był materiał, jaki pojawił się na stronie portalu neo-TVP INFO, w którym wykazano, że Tusk skłamał (o to ci rewelacja) próbując nieudolnie przerzucić odpowiedzialność za zamknięcie sprawy reparacji na minister Fotygę.

"Pisowska minister Fotyga podpisała dokument o zrzeczeniu się przez Polskę reparacji, nasz rząd załatwia z Niemcami zadośćuczynienie", napisał na swoim profilu społecznościowym, z wrodzoną dla siebie kultura i prawdomównością, były "król Europy". Wkrótce po wpisie, Tusk otrzymał cios ze strony, z której absolutnie nie mógł się go spodziewać.

"Była minister spraw zagranicznych w rządzie Jarosława Kaczyńskiego nie podpisała bowiem żadnego dokumentu o zrzeczeniu się przez Polskę reparacji’. Ówczesne władze nie podejmowały żadnych wiążących decyzji w tej sprawie” – taki materiał pojawił się nas stronie portalu neo-TVP INFO.

Materiał nie był tam jednak długo. Najpierw usunięto - z Twittera - wpis odsyłający do niego, a potem sam tekst. Został on zastąpiony nowym - strawniejszym dla wodza koalicji 13 grudnia.

za:tvrepublika.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.