Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Biblioteka

Bp Adam Lepa: Telewizja w rodzinie


tv_lepa„Telewizja w rodzinie”- bp. Adam Lepa
książka z  serii Biblioteki „Niedzieli”.

"W książce podjęto jeden z najważniejszych problemów związanych z wychowaniem do mediów. Jest nim przygotowanie młodego człowieka do prawidłowego odbioru telewizji".

Książka, jak podkreśla autor we wstępie, ,,jest próbą odpowiedzi na pytanie, co wynika z faktu, że w rodzinie znajduje się telewizor, którego wpływ na domowników przekracza najśmielsze wyobrażenia - zarówno jego użytkowników, jak i doświadczonych specjalistów w dziedzinie mediów".

Autor podkreśla też, że: "Publikacja niniejsza przygotowana została przede wszystkim z myślą o rodzicach, którzy na co dzień zmagają się z trudnościami wynikającymi z odbioru telewizji zarówno na polu wychowania, jak i w płaszczyźnie relacji międzyludzkich. Na jej kartach znajdą niezbędne wskazania również nauczyciele i katecheci oraz wszyscy, którzy troszczą się o skuteczne wychowanie do mediów młodego pokolenia Polaków"

Copyright © 2017. All Rights Reserved.