Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Radykalny rabin wzywa do wyrzucenia chrześcijan z Ziemi Świętej! Dlaczego? Bo wyznawcy Chrystusa to ... "wampiry"

Rabin Ben-Zion Gopstein to radykał w świecie żydowskim. Jak w każdej innej kulturze czy religii, radykałowie powodują konflikty, rzucają cień na całą idee, która niby krzewią. Gopstein posunął się jednak za daleko. Na jednym z Forum żydowskim wezwał władze Izraela, by te zakazały jakichkolwiek świąt Bożego Narodzenia, gdyż chrześcijanie to wampiry, które chcą wysysać żydowską krew.

Rabin nie zgadza się by chrześcijanie nawracali na terytorium Ziemi Świętej. Dla niego nawracanie chrześcijańskie równa się ... mordowaniu Żydów.  Dla niego chrześcijanie mordują żydowską duszę, są jak wampiry wysysającą żydowską krew. Dlatego trzeba ic wygnać z Izraela.

W sierpniu tego roku ten rabin wzywał do palenia chrześcijańskich kościołów! Pozostał bezkarny, bo tłumaczył, że tak uważał wielki żydowski filozof Majmonides, a poza tym kościoły powinno palić państwo izraelskie.

za:telewizjarepublika.pl/radykalny-rabin-wzywa-do-wyrzucenia-chrzescijan-z-ziemi-swietej-dlaczego-bo-wyznawcy-chrystusa-to-quotwampiryquot,42567.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.