Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Adamowicz tłumaczy się z udziału w Marszu Równości

"Dziennikarz TVP pytał mnie o prawdy wiary, co jest dowodem pełzającej hipokryzji"

 

Paweł Adamowicz zapowiedział, że zmienił poglądy i otworzył Marsz Równości w Gdańsku. Prezydent miasta wcześniej nie wspierał środowisk LGBT teraz jednak stawia na tolerancję i otwartość i przy każdej okazji krytykę PiS.


Andrzej Jaworski, były poseł PiS, opublikował na Twitterze zdjęcie z Marszu Równości i napisał “Chrześcijaństwo Pawła Adamowicza okazało się żałosną parodią wiary polityka, który siada w pierwszej ławce w kościele. Biedny nasz Gdańsk”. Słowa te bardzo zabolały Adamowicza.

więcej:http://wpolityce.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.