Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Zjadaj bogatych, jeśli nie są z SB

Ileż to w mediach Agory napisano tekstów zachwalających biznesowe elity III RP... Do dziś opiewają one działalność Dominiki Kulczyk oraz urodę i gust dawnej partnerki jej ojca Joanny Przetakiewicz.
I nagle – zmiana o 180 stopni. Poseł Marek Sowa w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej”:

„Po co człowiekowi jest dziesięć domów? Przecież fizycznie nie można w nich mieszkać... To maniakalne skupowanie gruntów rolnych, ziemi”. Halo, czy przeczytali to w BCC oraz Lewiatanie?!

Kto inwestuje w grunty i nieruchomości, jest ześwirowanym maniakiem. Gdyby Daniel Obajtek miał majątek od ojca – właściciela firmy polonijnej oraz TW – byłby naszym skarbem, budowniczym kapitalizmu w drugim pokoleniu. Ale jakim prawem pieniądze ma chłopak, którego przedsiębiorczość wybuchła w czasie konfliktu z dyrektorem technikum weterynaryjnego w Nowym Targu?
Biznesmen z Pcimia? Do tego kierujący się narodowymi interesami? Tfu!

„Mało kto potrafiłby to robić z taką bezczelnością” – oburza się Aleksander Kwaśniewski, karierę zawdzięczający komunistycznej młodzieżówce.

Obajtek to kolejny wyłom w niepisanych regułach rządzących III RP.
Tak, nie tylko resortowe dzieci mają prawo do kariery w biznesie.

Co to się porobiło…

Piotr Lisiewicz

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.