Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Biden dziękuje za dostęp do aborcji

Amerykański prezydent Joe Biden podziękował jednemu ze stanowych gubernatorów za – jak to nazwał – „zabezpieczenie dostępu do aborcji”.

Jak oznajmił Biden w mediach społecznościowych wczoraj rządzący położonego na wschodnim wybrzeżu stanu Delaware „podjęli działania w celu zabezpieczenia dostępu do aborcji”.

„Dziękuję gubernatorowi Carneyowi za ten szybki i niezbędny krok, aby zapewnić kobietom opiekę, której potrzebują” – napisał prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden.

To już kolejny z serii przejawów wspierania procederu aborcyjnego przez wybranego z ramienia demokratów prezydenta USA.

za:www.fronda.pl

***

Co się dzieje z tobą Ameryko-w Stany Zjednoczona... ale obecnie nie zasadach fundamentalnych dla cywilizacji?

Dla cywilizacji chrześcijańskiej!

Za to się płaci.
Na pewno TAM; ale-bywa-i tutaj...
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.