Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Kasta basta! Sąd nakazał prezesowi PiS… zapłacić 700 tys. zł Sikorskiemu

Reprezentujący w sądzie europosła PO Radosława Sikorskiego mec. Jacek Dubois poinformował, że zapadł nieprawomocny wyrok, którym sąd zobowiązał prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego do zapłacenia Sikorskiemu ponad 700 tys. zł.

- „Na prośbę Radosława Sikorskiego informuję, iż Sąd nieprawomocnie przyznał Radosławowi Sikorskiemu od Jarosława Kaczyńskiego kwotę 708.480 zł na pokrycie kosztów opublikowania przeprosin w serwisie Onet. Jarosław Kaczyński musi przeprosić na podstawie prawomocnego wyroku” - przekazał mec. Dubois.

Radosław Sikorski pozwał lidera Zjednoczonej Prawicy za zarzucenie mu „zdrady dyplomatycznej”.

Jak relacjonuje portal rp.pl, w pierwsze instancji pozew europosła Platformy został odrzucony.
Rację Sikorskiemu przyznał jednak Sąd Apelacyjny.
Prezes PiS został zobowiązany do przeproszenia Radosława Sikorskiego na głównej stronie portalu Onet.
Polityk nie wykonał jednak tego wyroku.

za:www.fronda.pl

***

Sądy trzymają się...hmm...wytycznych... Skąd?...
k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.