Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Prokuratorek od żołnierzy na granicy i Smoleńska

Proszę, znowu się widzimy! Najpierw odnalazł się prokuratorek Piotr Woźniak, co niegdyś totalnie skompromitował się zarzutami dla uniewinnionego później kibica Legii Piotra Staruchowicza.
Teraz objawił się jako ścigający ks. Michała Olszewskiego.

Dziś, jak królik z kapelusza, wyskoczył prokuratorek Jarosław Sej, który nadzoruje śledztwo w sprawie żołnierzy, co użyli broni na granicy. A skąd my się znamy? Prokuratorek Sej prowadził śledztwo w sprawie Smoleńska, zajmując się także kontaktami z Komitetem Śledczym Federacji Rosyjskiej. My wtedy sprawdziliśmy, co on za ptaszek, i wyszło nam, że jego ojciec, płk Jerzy Sej, sekretarz PZPR w prokuraturze, odbył specjalne przeszkolenie GRU, a potem był w WSI. Zlatują nam się wszystkie takie ptaszki do Tuska, a ich praca, podobnie jak ich odpowiedników wracających do policji, będzie teraz bardzo ważna. Olbrzymie podwyżki, Zielony Ład, napływ setek tysięcy imigrantów, sprzedawanie suwerenności – to wszystko wzbudzi bunt Polaków, a kto jest lepszy w jego tłumieniu niż dzieci wychowanków GRU? Oni myślą, że nikt, ale nie chcą pamiętać, że nikt też nie jest lepszy od Polaków, gdy chodzi o przekorę i bunt. Czas im to znowu udowodnić.

Piotr Lisiewicz

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.