Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Lej do butelki – ksiądz dręczony przez funkcjonariuszy, premier straszy duchownego sądem

Resort sprawiedliwości, Prokuratura Krajowa, ABW, koordynator służb specjalnych bagatelizują sprawę tortur i poniżania ks. Olszewskiego.
Próbują wprowadzić opinię publiczną w błąd, manipulując faktami.

Tak np. Prokuratura Krajowa i resort sprawiedliwości twierdzą, że ksiądz i jego obrońcy „nie składali zażaleń na sposób i prawidłowość przeprowadzenia czynności jego zatrzymania”.
To nieprawda. Jak ustaliła „Codzienna”, 11 lipca sąd będzie rozpatrywał właśnie zażalenie na zatrzymanie księdza.
Zażalenia zostały złożone nie tylko na zatrzymanie, lecz także przeszukanie i aresztowanie.  
Koordynator służb specjalnych twierdzi w oświadczeniu, że ksiądz nie jadł, ponieważ nie chciał jeść ze względów zdrowotnych...
Fakty są inne i potwierdzają /.../


za: https://gpcodziennie.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.