Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Antifa szykuje zadymy?

Zawodnik MMA uczy lewaków „taktyki walki z różnymi typami przeciwników”

Peter Irving, zawodnik MMA i Muay Thai oraz posiadacz czarnego pasa brazylijskiego Jiu-Jitsu w dniach 13-14 września szkolił anarchistów i członków Antify pod kątem taktyki i walki z różnymi typami przeciwników. Tymczasem Antifa - lewicowo-anarchistyczna bojówka, coraz częściej prowokuje i doprowadza do fizycznych konfrontacji ze środowiskami nacjonalistycznymi.

Zawodnik MMA na swoim profilu na Facebooku informował, że w Poznaniu przez kilka dni uczył Jiu-Jitsu, kickboxingu oraz MMA anarchistów i członków Antify.

- Peter przedstawiał techniki stopniując je, od podstawowych do złożonych, budując z nich logiczne kombinacje, podkreślając najmniejsze szczegóły, poprawiające skuteczność. Zwracał też uwagę na psychologiczne aspekty budowania przewagi, taktykę walki z różnymi typami przeciwników – czytamy w relacji ze szkolenia opublikowanej przez poznański skłot Rozbrat.

Należy podkreślić, że funkcjonujące w Białymstoku, Tychach, Katowicach, Lublinie, Olsztynie, Poznaniu, Toruniu i w Warszawie grupy Antify jawnie deklarują „fizyczne i ideologiczne wyeliminowanie skrajnej prawicy jako siły politycznej”. Organizatorzy szkolenia MMA bagatelizują jednak całą sytuację.

- Seminarium miało czysto sportowy charakter. Nie doszukiwałbym się żadnych sensacji (...) Irving przyjechał do Poznania jako znajomy naszego środowiska. Szkolenie nie było zamknięte dla antyfaszystów i każdy mógł w nim wziąć udział – tłumaczy w rozmowie z „Rzeczpospolitą” Tomasz Matysiak z poznańskiego skłotu Rozbrat, gdzie między innymi odbywało się szkolenie.

O tym, że Antifie daleko jest do organizacji pokojowych można było przekonać się chociażby w 2011 roku, gdy członkowie tej organizacji starli się z oddziałami policji na pl. Konstytucji w trakcie Marszu Niepodległości. Z kolei w ubiegłym roku członkowie Antify grozili kilku grupom kibiców klubu piłkarskiego Legia Warszawa:

„Wydarzenia z 11 listopada 2013 pokazały że kibice Legii nie są w stanie zapanować nad grupką terroryzujących ich faszystów którzy z pobudek politycznych w barwach Legii napadają min. na kobiety i dzieci. Oświadczamy że w związku z tym zmianie ulegają zasady gry w Warszawie. Od dziś każdy podejrzany typ w szaliku Legii na ulicach Warszawy jest narażony na to że zostanie bez ostrzeżenia pocięty kosą albo poważnie okaleczony w inny sposób. Warszawiacy nie będą tolerować faszyzmu w swoim mieście. Jeżeli trzeba będzie was wszystkich wymordować nie zawachamy się żeby to zrobić. Do zobaczenia. ANTIFA WARSZAWA” – napisano w mailu rozesłanym do kibiców.

za: http://niezalezna.pl/60198-antifa-szykuje-zadymy-zawodnik-mma-uczy-lewakow-taktyki-walki-z-roznymi-typami-przeciwnikow

***

Lewacy zmieniają nazwy, ale nie ducha. Agresji. A przy okazji: Czy to nie są groźby karalne i ścigane z urzędu?..
.

k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.