Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Już ponad 15 tys. osób zaprotestowało przeciwko antyświątecznej kolekcji House. Dołącz!

Ponad 15 tys. osób podpisało petycję do szefa zarządu LPP – właściciela marki House. To właśnie w jej nowej kolekcji ubrań znalazły się koszulki z pogardliwym dla Świąt Bożego Narodzenia hasłem.
„Państwa firma uczyniła z obrażania chrześcijan materiał do promocji swojej marki. Jest to postępowanie skrajnie nieetyczne i co najważniejsze – uderzające w godność każdego człowieka, który co roku zasiada do wigilijnego stołu” – czytamy w petycji na stronie protestuj.pl.


Każdy, kto podpisuje petycję zobowiązuje się do bojkotowania marki House, jeśli ta nie wycofa skandalicznej kolekcji ze swoich sklepów. „(…) domagam się natychmiastowego wycofania ze sprzedaży koszulek marki House atakujących Święta Bożego Narodzenia. W przeciwnym wypadku, jako świadomy konsument, podejmę działania mające na celu zbojkotowanie Państwa firmy przez liczne grono moich bliskich, przyjaciół i znajomych” – taką deklarację do prezesa LPP, Marka Piechockiego wysłało już ponad 15 tys. osób.


Petycję cały czas można podpisywać. Znajdziesz ją na stronie protestuj.pl

za:www.pch24.pl/juz-ponad-15-tys--osob-zaprotestowalo-przeciwko-antyswiatecznej-kolekcji-house--dolacz-,32849,i.html#ixzz3MS05vqPu

Copyright © 2017. All Rights Reserved.