Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Publikacje polecane

Twórcy LGBT zdominowali produkcję programów dla dzieci

Według raportu „Entertainment Insider” przemysł filmowy dla dzieci został zdominowany przez twórców ze społeczności LGBT. Dbają oni, aby wzrastała liczba postaci i motywów LGBT w produkcjach dla najmłodszych i aby takie treści pojawiały się jak najczęściej.

„Wzrost reprezentacji zróżnicowanej pod względem płci nie jest przypadkowy. Programy tworzone i prowadzone przez queerowe kobiety, trans i niebinarne showrunnerki są w dużej mierze odpowiedzialne za napływ postaci niebinarnych i trans do animacji dla dzieci” – podaje „Entertainment Insider”.

Aktywiści LGBT podkreślają, że nie chodzi im tylko o to, żeby osoby LGBT grały w takich filmach, ale żeby treści pro-LGBT znalazły się w produkcjach. Swój sukces na tym polu ma organizacja prohomoseksualna GLAAD, która przekonała Hollywood do zwiększenia ilości treści dotyczących LGBT w programach sieci Nickelodeon, PBS czy Cartoon Network.

W latach 2017-2019 liczba reprezentacji LGBT w programach dla dzieci wzrosła o 222 proc. Efektem tego jest fakt, że dziś bardzo trudno jest znaleźć serial telewizyjny bez postaci homoseksualnej lub motywu LGBT. Analiza treści wskazuje na występowanie aż 259 homoseksualistów w kreskówkach i serialach telewizyjnych skierowanych do dzieci.

Przykładowo: w ubiegłym roku Disney prezentował homoseksualną postać w „DuckTales” (serial animowany „Kacze opowieści”), która jest przedstawiana jako dziecko z dwoma homoseksualnymi „ojcami.” W 2019 roku „My Little Pony” z Discovery Family przedstawił lesbijską parę kucyków..

Raport zaznacza, że często dochodzi do dyskryminacji osób heteroseksualnych przy rekrutacji na stanowiska w tworzeniu produkcji dla dzieci. stanowiska dostają osoby, które pasują do polityki promowanie homoseksualizmu i środowisk LGBT.

za:opoka.news

***
Czyli-jak zawsze-mądrzy Rodzice- UWAGA!

Bez alibi!
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.