Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Warszawa finansuje Kongres Wróżek

To nie żart. W najbliższy weekend w Warszawie odbędzie się festiwal „Zgromadzenie. Sztuka Wspólnoty”.
Jedną z atrakcji wydarzenia kulturowego ma być Kongres Wróżek , który odbędzie się w Teatrze Dramatycznym. Jak głosi zapowiedź wydarzenia:

„A wiesz ty, co o tobie mówią w całym mieście?
A wiesz ty, co to będzie z Polską za lat dwieście? ”

"Nurtuje cię jakieś pytanie? Zadaj je kongresowi wróżek! Przez dwie godziny, siedem zawodowych wróżek i wróżbitów będzie wieszczyć przyszłość Polski. Do kongresu zwykli ludzie mogą kierować pytania, a wróżki będą obradować, dyskutować i odpowiadać. Wsłuchujemy się w dyskursy irracjonalne, które - choć na co dzień żywe i obecne wśród ludzi - w dyskursie publicznym są ukryte i wyparte. Szukamy odpowiedzi na racjonalne pytania w podświadomości i w z pozoru nieracjonalnych obszarach ludzkiej duszy i umysłu."

Cały festiwal sponsorowany jest przez miasto stołeczne Warszawy oraz Tramwaje Warszawskie. Marnotrawstwo publicznych pieniędzy nie wróży długiej kariery warszawskim władzom..

za:telewizjarepublika.pl/warszawa-finansuje-kongres-wrozek,38864.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.