"Mam dość bycia workiem treningowym". Romaszewska rezygnuje z występów w programie TVN24

Agnieszka Romaszewska poinformowała, że nie będzie więcej przyjmować zaproszenia do "Loży prasowej", programu emitowanego w niedzielne popołudnie na antenie TVN24.

Dziennikarka poinformowała o swojej decyzji na portalu społecznościowym. Jak podkreśliła, nie podoba jej się formuła programu, która próbuje czynić z niej propagandystkę partii rządzącej i która powoduje, że nie jest możliwa normalna rzeczowa dyskusja. W ostatnim programie w którym wzięła udział wystąpiła u boku Andrzeja Stankiewicza z Onetu, Sławomira Sierakowskiego z „Krytyki Politycznej” oraz Piotra Stasińskiego, wicenaczelnego „Gazety Wyborczej”.

"Mam już dosyć bycia workiem treningowym w @tvn24 #lozaprasowa Mam dosyć robienia ze mnie propagandzistki PiSu, którą nie jestem i ustawień 4-1. Jestem normalną dziennikarką która ma jakieś poglądy raczej bliższe rządu niż opozycji (choć to zależy od zagadnienia) i mam takie prawo" – napisała szefowa Biełsatu.

Do sprawy odniosła się także w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl. – Zastanawiałam się nad tym i uznałam, że mam inne zajęcia w życiu. Z jednej strony nie mam ochoty być przedstawiana jako propagandzistka PiS-u, ale nie lubię się przyłączać do chóru. Nikogo nie bojkotuję. Po prostu nie odpowiadają mi formuły telewizyjnych show – wyjaśniła.

za:dorzeczy.pl