Brytyjczycy mają dość multi-kulti

Największe w historii Wielkiej Brytanii konsultacje publiczne dotyczące imigracji i integracji przybyszy ujawniły wrogie nastawienie prawie połowy Brytyjczyków do wielokulturowości – informuje „Gazeta Polska Codziennie”. Zdecydowana większość ankietowanych uważa, że imigranci się nie integrują i nie wierzy w informacje rządowe na temat przyjezdnych.

Podczas trwających 15 miesięcy konsultacji prawie 20 tys. Brytyjczyków wzięło udział w ankietach lub panelach dyskusyjnych, które obejmowały szeroki zakres pytań związanych z wielokulturowością i imigracją do Wielkiej Brytanii.

Raport przedstawiły lewicowa grupa Hope Not Hate oraz zajmujący się badaniem tożsamości, integracji i migracji think tank British Future. Wynika z niego, że Brytyjczycy zaczynają tracić wiarę w kulturowe wzbogacanie, które w założeniu miała przynieść masowa migracja.

Z badań wynika, że 40 proc. Brytyjczyków uważa, iż ich kultura jest osłabiana lub podważana przez multi-kulti. Zaledwie 17 proc. wierzy, że rząd mówi prawdę o imigracji, a tylko 15 proc. uważa, że Londyn sprawnie zarządza imigracją.

52 proc. ankietowanych twierdzi również, że usługi publiczne (szkoły, narodowa służba zdrowia) są obciążone przez imigrację i że migranci obniżają wynagrodzenia, bo są gotowi pracować za niższe wynagrodzenie.

zob. https://www.tvp.info/33642052/chora-ideologia-multikulti-po-prostu-sie-nie-sprawdza

za: https://www.tvp.info