Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Najpierw groźby, a teraz spalony samochód

ŚLEDZTWO \ Policja bada sprawę auta Pawła Piekarczyka. Paweł Piekarczyk jest znany z niepokornej muzyki, ale również twardych konserwatywnych i antyrosyjskich poglądów. Jest koordynatorem zagranicznych klubów „Gazety Polskiej” 

Ulubiony samochód Pawła Piekarczyka, barda Strefy Wolnego Słowa i koordynatora zagranicznych klubów „Gazety Polskiej”, chevrolet suburban spłonął w nocy z piątku na sobotę na warszawskim Ursynowie. Sprawę bada policja. – Dziękuję za wyrazy wsparcia, które płyną do mnie z kraju i z zagranicy – mówi nam Paweł Piekarczyk.

Nie mam pewności, że sprawa pożaru ma związek z groźbami i moją działalnością publiczną, ale nie można wykluczyć takiej możliwości. Jednak autorów gróźb bądź tych, którzy chcieliby mnie skłonić do zmiany postawy, informuję: „jaki byłem, taki będę” – powiedział portalowi Niezależna.pl Paweł Piekarczyk. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Sprawa natychmiast została zgłoszona na policję.

– Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny spłonięcia pojazdu. Decydująca w tej sprawie będzie opinia biegłego z zakresu pożarnictwa – tłumaczy nam asp. szt. Robert Koniuszy, oficer prasowy komendanta rejonowego policji Warszawa II. Opinia ta będzie gotowa za maksymalnie sześć tygodni. Policja wykonuje również inne czynności operacyjne, takie jak sprawdzanie monitoringów i przesłuchiwanie świadków.

Paweł Piekarczyk jest znany z niepokornej muzyki, ale również twardych konserwatywnych i antyrosyjskich poglądów. Jest koordynatorem zagranicznych klubów „Gazety Polskiej”

 Jacek Liziniewicz

za:gpcodziennie.pl

***

Lewizna tak ma. Niemoc intelektualną próbuje rekompensować jak się da. Szkoda ludzi. Pogubieńców.
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.