Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Leszek Galarowicz-Kto odpowiada za ataki na Kościół?

Po werbalnych i symbolicznych atakach na Kościół obserwujemy nasilenie fizycznych napaści na kapłanów bądź świątynie. Kilka dni temu cztery osoby zaatakowały księdza w Turku. W niedzielę do napaści na duchownego doszło w Szczecinie. Dochodzi do niszczenia

obiektów sakralnych i profanacji. Część z tych działań inicjują środowiska LGBT, jak choćby aktywistka, która rozlepiała plakaty z wizerunkiem Matki Bożej na koszach na śmieci i toaletach. Dlaczego w mediach tak rzadko padają niewygodne dla tych środowisk pytania o odpowiedzialność za klimat sprzyjający tym atakom? Środowiskom LGBT udało się zaszantażować opinię publiczną, by zyskać parasol ochronny przed wszelką krytyką.

za:niezalezna.pl

***

Kto odpowiada?...

Zawsze, od wieków, ten sam-istota Zła i zło niosąca. Również -a może należałoby to wykrzyczeć- przede wszystkim dla swoich "agentów" - tu czyniących. Ludzie pracujący na własną zgubę. Potrzebujący ratunku. Wszak to ludzie. Z nieśmiertelnymi  duszami!

kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.