Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Maria Nurowska jednak nie wystartuje do Senatu. Nie udało się zebrać podpisów

Słynąca z nienawiści do Prawa i Sprawiedliwości pisarka nie zdołała zebrać wymaganej ilości podpisów w swoim okręgu. Nurowska miała startować z list Koalicji Obywatelskiej w Nowym Targu.

Pisarska słynąca ze skandalicznych i wulgarnych wypowiedzi na temat polityków PiS i wyborców partii rządzącej nie może ubiegać się o mandat senatora. O swojej porażce poinformowała na Facebooku. Później wpis usunęła, jednak w mediach społecznościowych nie trudno znaleźć jego "screeny".

"Wczoraj cieszyłam się, bo udało się zebrać 2100 głosów,a więc bezpieczną rezerwę, a dzisiaj wiadomość,że 200 zostało odrzuconych przez mylne wypełnienie (...)" – napisała na Facebooku Nurowska tłumacząc, dlaczego nie straciła szansę na start w wyborach.

"Najbardziej mi żal, że się nie udało, z powodu mojej korespondencji z komisarzem ds. środowiska UE. Jako senator mogłabym zrobić więcej dla zwierząt. Już mi się udało powstrzymać pojedyncze odstrzały dzików, które Szyszko miał zamiar cichcem wprowadzić!" – przekonuje niedoszła kandydatka Koalicji Obywatelskiej.

Maria Nurowska znana jest głównie ze skandalicznych i obraźliwych wpisów oraz uwag na temat polityków PiS, oraz wyborców tej partii.

Jeden z jej ostatnich wpisów w mediach społecznościowych brzmiał: "Przy okazji blokad miałam możliwość zobaczyć te twarze, a właściwie mordy. Oni mają ordynarne ryje, i to jest wszystko elektorat PiS".

Pisarka wielokrotnie publicznie przekonywała też, że "nie podaje ręki pisowcom", a ponowna wygrana partii Jarosława Kaczyńskiego może doprowadzić do rozlewu krwi. Nurowska często kompromituje się także udostępnianymi przez siebie grafikami i memami.

za: https://dorzeczy.pl

***
Nurowska nie zaczarowała Podhala

POLITYKA \ Kłótnie w opozycyjnym kotle

Koalicja Obywatelska nie będzie miała przedstawiciela w wyborach do Senatu w okręgu obejmującym Podhale. Celebrytka, która ostatnio pisała o „mordach” i „obrzydliwych ryjach” wyborców PiS, nie zebrała nawet 2 tys. podpisów pod własną kandydaturą. – W ciągu ostatnich miesięcy wszyscy poznali głębię intelektu pani Marii Nurowskiej i po prostu nie akceptują tego, co ona sobą reprezentuje – mówi Stanisław Piotrowicz z PiS, którego pisarka atakowała za pomocą wudu.

Maria Nurowska przez ostatnie lata wywoływała wiele skandali. Najgłośniej było o niej chyba w momencie, gdy postanowiła uderzyć w posła PiS Stanisława Piotrowicza za pomocą praktyk magicznych. „Stało się, zrobiłam laleczkę prokuratora Piotrowicza i wbijam w nią szpilki. Jego dni są policzone...” – ogłosiła Nurowska na Facebooku. Mimo że minął już rok, Stanisław Piotrowicz czuje się dobrze. – Jestem katolikiem i wiem, że moje zdrowie nie zależy od praktyk pani Nurowskiej – mówi Piotrowicz.

Skuteczności magii Nurowskiej dorównuje jedynie skuteczność jej sztabu wyborczego. Pisarka miała bowiem być twarzą Koalicji Obywatelskiej na Podhalu w wyborach do Senatu. Tak się jednak nie stało

/.../

zawartość zablokowana

Autor: Jacek Liziniewicz

Pozostało 51% treści.
za: https://gpcodziennie.pl
***
Cóż,same bluzgi już w tych zawodach - na szczęście- nie wystarczają. Ryj czy mordy też nie.
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.