Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Spada sprzedaż dzienników. Najwięcej traci... „Gazeta Wyborcza”

Jak poinformował portal WirtualneMedia.pl średnie rozpowszechnianie płatne razem wszystkich dzienników ogólnopolskich w czerwcu spadło o 16,78 proc. Najwięcej straciła „Gazeta Wyborcza”.

W czerwcu najlepiej sprzedawał się dziennik „Fakt”, który sprzedawał się średnio w 178 150 egzemplarzach, co oznacza spadek o 15,75 proc. w skali rok do roku.

Drugą lokatę zdobył kolejny tabloid - „Super Express”, tu również odnotowano spadek – wynoszący 19 proc., co pozwoliła na sprzedaż średnią wielkości 89 964 tys. sztuk.

Na trzecim miejscu podium „Gazeta Wyborcza”, która sprzedawała 66 757 egzemplarzy, równocześnie notując największy spadek – aż o 28,20 proc. Na kolejnych miejscach „Rzeczpospolita” (40,3 tys. sztuk), „Dziennik Gazeta Prawna” (31,3 tys.), „Przegląd Sportowy” (14,7 tys.), „Gazeta Polska Codziennie” (11,5 tys. egz.), „Puls Biznesu (9,5 tys. egz.) i Parkiet (4 tys.).

za:www.tysol.pl

***

To GazWyb jeszcze wychodzi? ...  :-)

k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.