Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Coraz więcej telewidzów wybiera TV Republika! Stacja notuje jeden z najwyższych procentowych wzrostów

111,54 proc. - taką dynamikę wzrostu oglądalności zanotowała w październiku 2020 r. Telewizja Republika w porównaniu z wynikiem z października 2019. Informacje Centrum Badania Opinii Społecznej przedstawił branżowy portal wirtualnemedia.pl.

W czasie pandemii koronawirusa wszystkie stacje informacyjne notowały wzrosty - podaje portal wirtualnemedia.pl.

W październiku 2020 r. w porównaniu z październikiem 2019 r. oglądalność TV Republika w grupie "Wszyscy 4+" wzrosła o ponad 111 proc. To jeden z najwyższych wyników w kategorii stacji informacyjnych.

Jeśli chodzi o udziały w rynku mediów, liderami oglądalności pozostają TVN24, TVP Info oraz Polsat News. Wśród liderów, najwyższy wzrost w październiku zanotował Polsat News

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.