Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Gdy inni tracą widzów, Telewizja Republika rośnie w siłę. To spektakularny skok oglądalności! Nasze media są wśród liderów cytowalności. TV Republika wyprzedziła „Jedynkę” i Polsat

Telewizja Republika z kolejnymi sukcesami. Okazuje się, że w przeciągu roku oglądalność tej stacji wśród widzów w grupie komercyjnej (16-49) wzrosła aż o 71,43 proc.

Jak wynika z udostępnionej portalowi Wirtualnemedia.pl analizy Havas Media Group opracowanej na podstawie danych Nielsen Audience Measurement, Telewizja Republika odnotowała spektakularny sukces.
Wśród widzów w grupie komercyjnej (16-49) może pochwalić się aż 71,43 proc. wzrostem oglądalności!

Na pozycji lidera wśród stacji informacyjnych znalazło się TVN24 z wynikiem 3,11 proc. Drugie miejsce utrzymało TVP Info - stacja miała 1,78 proc. udziału. Udział trzeciego Polsat News wyniósł 1,76 proc. Wszystkie te stacje zanotowały spadek oglądalności.

Warto przypomnieć, że Telewizja Republika jest dostępna na multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2 w Warszawie na kanale 23 oraz we Wrocławiu na kanale 41.To realizacja planów powiększania zasięgu naziemnego stacji, która dostępna jest w sieci na stronach tvrepublika.pl.

za:niezalezna.pl


***

Nasze media są wśród liderów cytowalności. TV Republika wyprzedziła „Jedynkę” i Polsat

„Gazeta Polska”, na której łamach ukazał się licznie cytowany przez innych dziennikarzy wywiad z szefem PiS, Jarosławem Kaczyńskim, awansowała aż o siedem oczek w rankingu najbardziej opiniotwórczych czasopism w Polsce - wynika z raportu przygotowanego przez portal wirtualnemedia.pl. Skok o trzy pozycje zanotowała Telewizja Republika, która według najnowszego rankingu wyprzedziła... TVP 1 i Polsat.

Wśród tytułów prasowych prowadzi "Rzeczpospolita", za której plecami - ze sporą stratą znajdują się "Gazeta Wyborcza" i "Super Express". Największy awans zaliczyły "Nasz Dziennik" - o 14 pozycji i "Gazeta Polska" - o siedem pozycji. "GP" została sklasyfikowana na ósmym miejscu w Polsce. Wyliczenia, z których korzysta portal wirtualnemedia.pl pochodzą z Instytutu Monitorowania Mediów.

Najczęściej cytowanym portalem internetowym w Polsce jest Onet, a kolejne miejsca zajmują Wp.pl, Interia.pl i... WirtualneMedia.pl, portal, który przygotował zestawienie. Cytowalność portalu Gazeta.pl jest niemal osiem razy mniejsza, niż liderującego Onetu.

W kategorii tygodników i dwutygodników na miejsce pierwsze kategorii awansowała aż o pięć pozycji "Gazeta Polska", cytowana w innych mediach łącznie 337 razy. Za nią tygodnik "Wprost" z liczbą 259 powołań - czytamy w Wirtualnych Mediach.

Jeszcze jednym sukcesem naszych mediów jest awans Telewizji Republika na szóste miejsce wśród stacji telewizyjnych. Zwłaszcza, że siódme i dziewiąte miejsca zajmują odpowiednio TVP 1 i Polsat. Tuż nad Republiką - TVP Sport, a to zapewne ze względu na mistrzostwa Europy w piłce nożnej i igrzyska olimpijskie. Pierwszą trójkę stanowią kanały informacyjne: TVN24, Polsat News i TVP Info.

Warto przy tej okazji przypomnieć, że jak pisaliśmy Telewizja Republika wejdzie na multipleks naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2 w Warszawie na kanale 23 oraz we Wrocławiu na kanale 41.To realizacja planów powiększania zasięgu naziemnego stacji, która obecnie dostępna jest w sieci na stronach tvrepublika.pl.

za:niezalezna.pl

***

Plany stały się rzeczywistością - TV Republika wchodzi na multipleks!

Jak podaje TV Republika, stacja wejdzie na multipleks naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2 w Warszawie na kanale 23 oraz we Wrocławiu na kanale 41.

To realizacja planów powiększania zasięgu naziemnego stacji, która obecnie dostępna jest w sieci na stronach tvrepublika.pl.

Jak zaznacza stacja, aby móc oglądać TV Republika poza internetem, telewizor lub dekoder musi odbierać sygnał w standardzie DVB-T2.

Zarząd i kierownictwa redakcji Telewizji Republika zachęcają do oglądania kanału i życzą "dobrego odbioru".

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.