Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

FIFA wciąż nie podjęła decyzji w sprawie baraży. Rzecznik PZPN zabiera głos

FIFA wciąż nie podjęła decyzji w sprawie meczu barażowego o awans na mistrzostwa świata w 2022 roku Rosja - Polska.
Polskie i zagraniczne media jeszcze wczoraj informowały, że niemal na pewno Biało-Czerwoni, z powodu wykluczenia Rosji, awansują do finału barażów bez gry, gdzie będzie na nich czekać Szwecja bądź Czechy.

Okazuje się jednak, że światowa federacja piłkarska wciąż nie podjęła decyzji, czy Polacy zostaną bezpośrednio zakwalifikowani do finału.

„FIFA wciąż nie podjęła decyzji odnośnie meczu barażowego RUS - POL. Nie otrzymaliśmy w tej kwestii żadnej korespondencji z międzynarodowej federacji. Wszystkie informacje pojawiające się na ten temat w przestrzeni medialnej, to wyłącznie spekulacje” – napisał na Twitterze rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski.

za:www.tysol.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.