Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Hubert Kowalski-Nie nagradzać za agresję!

POLITYKA \ Prezydent: Rosja powinna oddać Ukrainie wszystkie zajęte ziemie
Prezydent Andrzej Duda oświadczył, że Rosja powinna oddać Ukrainie okręgi doniecki i ługański oraz Krym. Skrytykował głosy zachęcające państwo ukraińskie do pójścia na ustępstwa względem Kremla.

– Rosja nie może mieć doświadczenia bycia nagradzaną za agresję. Jeżeli zdobędzie takie doświadczenie, to nastąpią kolejne agresje i może dojść do ataku na Polskę – mówi politolog prof. Przemysław Żurawski vel Grajewski.

W programie „Gość Wiadomości” w TVP prezydent Duda był pytany m.in. o pojawiające się postulaty umożliwienia prezydentowi Rosji Władimirowi Putinowi wyjścia z twarzą z wojny na Ukrainie. – Trudno mi zrozumieć te głosy – powiedział Andrzej Duda. Podkreślił, że Władimir Putin to „człowiek, który powinien odpowiedzieć karnie za to, co w te w tej chwili dzieje się na Ukrainie i za zbrodnie ta popełniane".


Więcej: https://gpcodziennie.pl/804932-nie-nagradzac-za-agresje.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.