Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Pikieta przeciwko demoralizacji dzieci w Łodzi

W Łodzi odbyła się pikieta przeciwko demoralizacji dzieci. Mieszkańcy miasta mogli podpisać się pod projektem inicjatywy ustawodawczej "Stop pedofilii". W Łodzi na Placu Dąbrowskiego odbyła się druga w tym mieście pikieta przeciwko demoralizacji dzieci. Plakat pokazujący przedstawicieli lewicowego środowiska LGBT z Europy Zachodniej mieli okazje obejrzeć pasażerowie środków komunikacji publicznej, natomiast przechodnie mogli podpisać się pod projektem inicjatywy ustawodawczej "Stop pedofilii".

Zebraliśmy kilkadziesiąt podpisów. Pojawiły się również osoby sprzeciwiające się naszej demonstracji. Dlatego już wkrótce odbędzie się kolejna pikieta. Warto, aby jak najwięcej ludzi dowiedziało się, że edukacja seksualna, uważana powszechnie za remedium na wszelkie problemy młodzieży, nie jest tak dobra, jak to się pozornie wydaje.

Jacek Pawlak/Stopaborcji.pl

za:www.fronda.pl/a/pikieta-przeciwko-demoralizacji-dzieci-w-lodzi-2,37793.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.